Letecký trenažér Boeing 737

Letecký trenažér oblíbeného dopravního letadla Boeing 737 umožní vyplnit si svůj sen každému, kdo někdy v životě  o pilotování tohoto impozantního stroje snil.

Trenažér Boeingu musí být přesnou kopií opravdového letadla – tedy alespoň jeho kokpitu, protože ho k výcviku využívají i budoucí  piloti a tak naprosto vše, co probíhá ve vzduchu, musí proběhnout i v trenažéru. Jeho zvuky, pohyby a reakce jsou takové, kterých by se vám dostalo i od opravdového letadla, a ve chvíli, kdy výcvik na trenažéru začne, byste dali ruku do ohně za to, že doopravdy letíte. Na to, že jste pouze v trenažéru a stále pevně nohama na zemi, zapomenete během okamžiku.

Trenažér Boeingu je splněným snem každého milovníka letadel, ale je vhodným i pro ty, kteří často letadly létají, ale stále z nich nemají dobrý pocit, protože v trenažéru zjistí přesně co a jak v letadle funguje. Zjistí, že ke strachu nemají důvod. Příště, až se budete odlepovat od země v opravdovém letadle, budete vědět úplně přesně, které kroky pilot v daný okamžik provádí, což určitě utiší mnohé obavy.

V trenažéru se nejprve dozvíte všechno, co je o pilotování potřeba vědět. Zjistíte, jak letadlo odlepit od země, i to, jak na ní bezpečně přistát. Naučíte se vytahovat podvozek a nakonec i to, jak letadlo dostat na vytyčenou trasu a doletět do svého cíle. Na výběr budete mít několik různých tras, záleží jen na vás, kterou si vyberete. Obvykle se v trenažéru létají kratší lety, třeba mezi pražskou Ruzyní a brňenským či bratislavským letištěm.

V leteckém trenažéru prožijete napínavé okamžiky a budete mít pocit, jako by celé letadlo patřilo pouze vám! Po boku budete mít zkušeného pilota s mnoha lety zkušeností, který vám vysvětlí, jak stroj funguje a na vaší cestě vám v krizových okamžicích poradí. Čas strávený v leteckém trenažéru Boeingu 737 je rozhodně nezapomenutelný.