Vyhlídkové lety

Hledáte originální dárek pro svého partnera k výročí? Dárek pro vaše blízké k jejich důležitému jubileu? Nebo jen chcete obdarovat obchodní partnery něčím zajímavějším než obyčejnou večeří? V tom případě je vyhlídkový let balónem či letadlem nad krásami České republiky tou nejlepší volbou! Prohlédněte si historické památky i přírodní útvary Česka s potřebným nadhledem, a zapomeňte na všechny své starosti – vždyť jsou z ptačí perspektivy tak malinké.

Vyhlídkový let jako dárek

Vyhlídkový let balonem je vhodný jako romantický dárek- některá letiště nabízejí dokonce vyhlídkové lety balónem při východu nebo při západu slunce – a to je pohled, na který nezapomene nikdo, v kom je alespoň kousíček romantické duše. Darujte sobě i svým blízkým zážitek a vzpomínku, která jen tak nevyprchá a prohlédněte si krásná místa České republiky tak, jak je vidí jen ptáci a piloti.

Let balonem nebo letadlem?

Při letu zažijete chvíle naprostého klidu s pohledem na ta nejkrásnější místa Česka. Nechte se unášet větrem a vychutnejte si čerstvý vzduch v lokalitě, kterou máte nejraději. A pokud je na vás let balonem příliš pomalý, můžete zažít také vyhlídkové lety letadlem, které letí rychlostí až 180 kilometrů za hodinu.

Ceny vyhlídkových letů balonem i letadlem se pohybují v rozmezí přibližně od dvou do desíti tisíc – můžete si objednat let pouze pro jednoho člověka, nebo pro celou skupinu, stačí si vybrat lokaci, ke které máte nejblíže – vyhlídkové lety jsou dostupné na mnoha místech, z výšky si můžete prohlédnout například krásy Karlštejna, Českého ráje, Brna nebo Karlových Varů.

Pokud si zvolíte vyhlídkový let balonem, sejdete se s pilotem v domluvený čas a on připraví vše potřebné k letu. Na některých místech je dokonce možné s přípravou balonu pomáhat. Po té už vás čeká romantická cesta, délka cesty se liší podle místa, na kterém se zážitku účastníte – obvykle je dlouhý mezi dvaceti minutami a hodinou. Lety se konají obvykle během dubna až října, ale konkrétní měsíce provozu se také na jednotlivých letištích liší.